גדר זמניתמכירה | השכרה

גדר זמנית איכותית של ליקו-גדר יכולה להתאים למטרות שונות באתרי בנייה ובמתחמים אחרים, לצרכים מסחריים או ללקוחות פרטיים. את הגדר הזמנית שלנו ניתן להתקין, לפרק ולהתקין מחדש במהירות ויעילות. היא עשויה מחומר חזק ועמיד, בטוחה לשימוש, קלה לנשיאה וקשה לפריצה. הגדר הזמנית הינה פתרון אידיאלי לשימוש סביב אתרי בנייה או על מנת לשמור על אנשים מחוץ לאזורים מסוכנים. ניתן להשתמש  בגדר הזמנית גם באזורים ירוקים כדי להרחיק חיות או באירועים מרובי משתתפים, לגידור אזורים מסוימים בתוך מתחם או לתחימת אזור שלם והרחקת מסתננים.

תשתיות הגידור הזמני כוללות מגוון רחב של אביזרים אשר משמשים פתרון אידיאלי לאתרי בנייה ואירועים. השימוש במערכת אבטחה זמנית, היא בחירה פופולרית במיקומים רבים ברחבי הארץ, כולל אתרי בנייה ואירועים.

גידור זמני מספק רמת ביטחון סבירה לאבטחת האתר והגנה על הנכסים והציוד. וכן, שמירה על מעבר בטוח להולכי רגל.

שירותים שלנו

☚ פתרונות גידור זמני שעונים על כל הצרכים שלך.

☚ אספקת המוצרים הטובים ביותר.

☚ הובלות והתקנה.

☚ מכירת והשכרת גדרות זמניות לענף הבנייה.

☚ מכירת מחסומים לאירועים.

השכרת גדרות

בשביל אירוע חד פעמי אין צורך לרכוש גדרות. במקרה זה השכרת גדרות היא הפתרון היעיל וההגיוני ביותר שמאפשר לכם לחסוך בעלויות. אפשר לבחור בגדלים שונים - ובאורך משתנה על פי הצורך שלכם, גם בגובה משתנה, כך שאתם יכולים להתאים את הבחירה שלכם לצרכים המדויקים של האירוע.

השכרת גדר זמנית היא הדבר הנפוץ ביותר והאולטימטיבי לאירועים. גדר זמנית היא גדר חזקה, יציבה ובטיחותית, שאותה ניתן להתאים לכל שטח שבו נערך האירוע.

השכרת גדר זמנית מתאימה גם לתיחום שטחים לא שגרתיים. מלבד השימוש שלה כגדר ומחסום, גדר זמנית יכולה לשמש במקביל גם כתשתית להתקנת מערכות תאורה, שלטים, דגלים וכדומה. לא למותר לציין, שהשכרת גדר זמנית יכולה להתאים לא רק לאירועים, אלא גם לאתרי בניה, לגידור של בריכות שחייה ועוד.

סוגי גדר