עבודות גידורהצוות של ליקו-גדר מתמחה בהקמת, פירוק ואיסוף כל סוגי הגידור הזמני והמחסומים. ליקו-גדר מספקת פתרון הובלות לכל חלקי הארץ מהיום להיום, מהיום למחר יעיל, מקיף ומתקדם לכל ההזמנות שלך.

הגמישות של צוות ליקו-גדר מאפשרת ללקוחותיה לאסוף את הפריטים בחינם!

איסוף עצמי - חינם משדרות ליקו-גדר ח'אלד בן אל-ואליד 19, כפר קרע.

הובלה מהיום להיום ע"י שליח ליקו-גדר לאתר הבניה (עד 5 שעות) להזמנות שמתבצעות עד השעה 14:00. עבור הזמנות שמתבצעות לאחר השעה 14:00, אין התחייבות לאספקה באותו יום - אנו נעשה את מירב המאמצים לספק את ההזמנה באותו יום, אך איננו מתחייבים - הזמנות במקרה זה יסופקו לכל המאוחר ביום למחרת.
צריכים אספקה עוד היום למקומות נוספים? – אתם מוזמנים לייצור קשר.

הובלה מהיום למחר להזמנות שמתבצעות באתר אחרי השעה 14:00. שימו לב אקספרס זה לכל יישובי הארץ.

כל המשלוחים מבוטחים למקרה של אובדן או נזק. אנו מחייבים עבור המשלוח עצמו בלבד ולא עבור כל פריט.

השכרת גדרות

בשביל אירוע חד פעמי אין צורך לרכוש גדרות. במקרה זה השכרת גדרות היא הפתרון היעיל וההגיוני ביותר שמאפשר לכם לחסוך בעלויות. אפשר לבחור בגדלים שונים - ובאורך משתנה על פי הצורך שלכם, גם בגובה משתנה, כך שאתם יכולים להתאים את הבחירה שלכם לצרכים המדויקים של האירוע.

השכרת גדר זמנית היא הדבר הנפוץ ביותר והאולטימטיבי לאירועים. גדר זמנית היא גדר חזקה, יציבה ובטיחותית, שאותה ניתן להתאים לכל שטח שבו נערך האירוע.

השכרת גדר זמנית מתאימה גם לתיחום שטחים לא שגרתיים. מלבד השימוש שלה כגדר ומחסום, גדר זמנית יכולה לשמש במקביל גם כתשתית להתקנת מערכות תאורה, שלטים, דגלים וכדומה. לא למותר לציין, שהשכרת גדר זמנית יכולה להתאים לא רק לאירועים, אלא גם לאתרי בניה, לגידור של בריכות שחייה ועוד.

סוגי גדר